O mnie

Mam na imię Noela i jestem założycielką firmy ChocoLover. Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa i obecnie pracuję również jako inżynier konstruktor w biurze projektowym. Jednak moja miłość do słodkich wypieków jest zdecydowania silniejsza i to ona decyduje o tym, jakie mam plany zawodowe na przyszłość.

W maju 2021 roku założyłam kuchnię domową, w której przez ponad rok wykonywałam torty i inne mniejsze wypieki na zamówienie, spełniając marzenia moich klientów i swoje. Przez ten czas moja miłość do tortów piętrowych nieustająco rosła i gdybym mogła, przyjmowałabym tylko takie zamówienia.

To, że jestem marzycielką, która lubi swoje marzenia realizować, już wiesz. Lubię także dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami oraz prowadzić swoje portale społecznościowe. Od czasu do czasu na moim IG pojawiały się tak zwane pogadanki na tematy związane ze słodkim światem. Bardzo spodobały się moim Obserwatorom, ale niestety po 24h nie było po nich śladu i tak na początku 2022 roku narodził się pomysł stworzenia kolejnego miejsca o nazwie ChocoLover – mojego bloga.

Kilka miesięcy później zrobiłam sobie przerwę od wykonywania zamówień. Był to dla mnie bardzo trudny moment, bo pomimo wzrostu zainteresowania moimi tortami, nie byłam w stanie otworzyć wymarzonej pracowni cukierniczej. Rozpoczęłam poszukiwania innej drogi w słodkim świecie. Długo zastanawiałam się, jaką drogę wybrać, aby dalej spełniać się tworząc wyjątkowe torty.

Z miłości do piętrusków powstał mój nowy pomysł na ChocoLover – sklep internetowy, który właśnie odwiedzasz. Z dumą mogę Ci zaprezentować moje pierwsze produkty, czyli separatory. Mam nadzieję, że pokochasz je tak samo jak ja. Od teraz zachęcam wszystkich, aby odmienili ze mną swoje torty piętrowe! Mam nadzieję, że to dopiero początek…

Czy kiedykolwiek pomyślałabym, że będę prowadzić sklep internetowy i bloga? Nie! Ale ogromnie się cieszę, że moje słodkie miejsce rozwija mnie na tak wielu płaszczyznach. Dziękuję, że jesteś tutaj ze mną!

Koszyk

Zamów ZESTAW: dowolny separator + eBook i zgarnij eBooka z 40% rabatem!